PEPERTA WHITEPAPER

Peperta-whitepaper

Een legioen geboren uit memes. Een wereld die door spel verdergaat.

Openbare beoordelingsversie v0.10Stand op
PDF downloaden · Engels
01

Projectvisie

Een legioen geboren uit memes. Een wereld die door spel verdergaat.

PEPE SPARTA is de wereld en het merk; PEPERTA is de geplande memetoken die het legioen vertegenwoordigt. Komische afleveringen en herkenbare personages geven redenen om het project te ontdekken, terwijl een browserspel en community redenen geven om terug te komen. De token is bedoeld om beloningen te koppelen aan geverifieerde speldeelname en bijdragen aan de community.

Het project steunt op samenhangende verhalen, plezierige gameplay, mobiele toegankelijkheid en betrouwbare uitvoering van beloningen. Tokenbezit garandeert geen groei of stijgende prijs. Kortingen, kosten voor hulpmiddelen en governance zonder vastgelegde voorwaarden worden niet als beschikbare toepassingen gepresenteerd.

Een bange rekruut struikelt over een steen, zwaait wild tegen de Bitcoin-keizer aan en duwt hem per ongeluk in een kuil: een onwaarschijnlijke held is geboren. Metgezellen met uiteenlopende persoonlijkheden en misstappen marcheren achter hem aan. Hun verhaal gaat verder in afleveringen, interviews, vaardigheidsdemonstraties en korte komische scènes. De 16 hoofdpersonages van het verhaal en het codexbestand gebruiken verschillende indelingen.

50 mld.Totaal aanbod
25%Spelomwisseling en beloningen
SolanaPEPERTA
Legioentheater
02

Spel en legioen

Shiba, fase 1 · Release in voorbereiding
Conceptillustratie van een gevecht

Stel je legioen samen. Begin bij de Shiba-poort.

Het spel wordt voorbereid voor browsers op pc en mobiel: stel een legioen samen en vecht door poorten. Schilddragers beschermen de frontlinie, infanterie vecht van dichtbij, en cavalerie, boogschutters en genezers bieden mobiliteit, steun op afstand en herstel. De beoogde gevechtservaring beloont inzicht in vaardigheden, uitrusting en aanvalspatronen van vijanden.

De eerste release is bedoeld als voorproefdemo van Shiba-fase 1. Gevechtsstart, resultaten, aanraakbesturing, laden en hervatten na onderbreking moeten vóór aansluiting worden gecontroleerd. De demogids vermeldt ondersteunde apparaten, besturing, aanmeld- of walletvereisten, opslaggedrag en bekende problemen. De gevechtsafbeelding op deze pagina is een conceptillustratie, geen opgenomen gameplay.

De legioencodex beschrijft 60 bondgenoten, 44 vijanden en 14 metgezellen en bewoners, met vaardigheden, gedrag en uitrusting. Een codexvermelding betekent niet dat een personage speelbaar is. Vijftien bazen, kerkers, seizoenen, gilden en belegeringen zijn stapsgewijze ontwikkelplannen. Alleen het spelen van de demo geeft geen recht op tokens.

Schilddrager

Bescherm de linie

Infanterie

Gevecht van dichtbij

Cavalerie

Mobiele steun

Boogschutter

Steun op afstand

Genezer

Herstel bondgenoten

De spelcyclus

  1. 01

    Het legioen samenstellen

    Combineer klassen die elkaar aanvullen.

  2. 02

    Door de poort vechten

    Houd de frontlinie en open een doorgang.

  3. 03

    De baas uitdagen

    Gebruik vaardigheden tegen vijandelijke aanvalspatronen.

  4. 04

    Beloningen bekijken

    Bekijk het resultaat en bereid de volgende strijd voor.

SHIBA GATE

Van de Shiba-poort naar een campagne met 15 bazen

Shiba, de karmijnrode koning — Kenmerkende vaardigheid: Karmijnrood oordeel

Opschepperige vollemaanshogun — Commandant met een reusachtige maansikkelhelm. Geeft nabije Shiba-troepen schilden en sterkere aanvallen.

Legioencodex
  1. 01SHIB
  2. 02BCH
  3. 03XLM
  4. 04LTC
  5. 05LINK
  6. 06AVAX
  7. 07ADA
  8. 08TRX
  9. 09SUI
  10. 10BNB
  11. 11DOGE
  12. 12XRP
  13. 13SOL
  14. 14ETH
  15. 15BTC

Geplande stapsgewijze uitbreiding. Muntnamen zijn parodieverwijzingen, geen samenwerkingen.

03

Gevechten en vaardigheden

Vaardigheden verdelen rollen zoals schade, bescherming, markering en genezing. Uitvoeranimaties, bereik, afkoeltijden en middelen voor ultieme vaardigheden bepalen gevechtsbeslissingen. Codexeffecten moeten met het werkelijke spel worden afgestemd; waarden kunnen na tests veranderen.

Boogschutter Hongryeon ondersteunt geconcentreerde aanvallen met doorborende pijlen en doelmarkeringen. Doorborende Bloemblaadjespijl doorkruist de vijandelijke linie; Oog van de Rode Havik markeert een doel; Formatie van de Karmijnrode Tijger verandert een pijl in een tijgergeest die door vijanden snijdt. Uitrusting wordt beheerd aan de hand van het oorspronkelijke bestand dat aan elk personage is gekoppeld.

PEPERTA LEGION

Hongryeon, goddelijke boogschutter

Kalm en beheerst, maar bij een misser schraapt ze even haar keel.

Doorborende bloesempijl

앞발을 고정하고 긴 시위를 당겨 붉은 관통살을 발사한다.

Oog van de rode havik

한쪽 눈을 감고 화살깃을 뺨에 맞춰 표식 화살을 쏜다.

Formatie van de karmijnrode tijgerkoning

깊게 당긴 시위에 호랑이 문양이 모이고, 화살이 거대한 호랑이 영체가 되어 적진을 가른다.

Gebaseerd op de codex · Gevechtswaarden kunnen veranderen.

Legioencodex
04

Goud en token

Spelgoud en Peperta

Ruilfunctie in voorbereiding · Seizoensvoorwaarden gelden

Spelgoud is een registratie van in het spel verdiende tegoeden; Peperta is een token waarvan de lancering op Solana wordt voorbereid. Deze saldi staan los van elkaar. Spelruil en beloningen krijgen 25% van de voorraad, oftewel 12,5 miljard tokens: aanvankelijk 10 miljard en een langetermijnreserve van 2,5 miljard.

Het geplande ruilproces bestaat uit het samenvoegen van activiteit, controles op meerdere accounts en automatisering, toepassing van seizoenslimieten, en vervolgens uitbetaling en bevestiging. Geschikt goud, de ruilkoers, het seizoensbudget, persoonlijke limieten, aanvraag- en uitbetalingsdata, kosten, bezwaren en overdrachtsregels moeten vóór een seizoen worden gepubliceerd. Er wordt geen vaste koers of onbeperkte ruil beloofd.

De demogids bepaalt of testgoud behouden blijft. Wanneer de eerste voorraad is uitgeput, worden het volgende seizoen en het gebruik van reserves beoordeeld. Ongebruikte tokens uit een andere toewijzing overplaatsen vereist afzonderlijk beleid dat vooraf de bron, hoeveelheid en reden bekendmaakt. De toewijzing voor private verkoop is momenteel 0% en de echte goudruil is nog niet gestart.

10.000.000.000Eerste beloningen 10.000.000.000 + langetermijnreserve 2.500.000.000

Seizoenslimieten voor omwisseling en uitbetalingsdata worden bekendgemaakt.

Spelgids
05

Tokenomics en verkoop

De geplande voorraad is 50.000.000.000 tokens. De toewijzingen zijn openbare voorverkoop 40%, spelruil en beloningen 25%, liquiditeit 15%, ontwikkeling en ecosysteem 6%, team 5%, staking 4%, community 2%, marketing 2% en verwijzingen 1%, samen 100%. Er is geen private verkoop of afzonderlijke verbrandingsreserve.

Totaal aanbod50.000.000.000 PEPERTA
Tokenverdeling
TokenverdelingAandeelTokens
Openbare voorverkoop40%20.000.000.000
Spelomwisseling en beloningen25%12.500.000.000
Liquiditeit15%7.500.000.000
Ontwikkeling en ecosysteem6%3.000.000.000
Team5%2.500.000.000
Stakingbeloningen4%2.000.000.000
Community2%1.000.000.000
Marketing2%1.000.000.000
Verwijzingsbeloningen1%500.000.000
Totaal 100%100%50.000.000.000

Private verkoop 0% · Plan voor vast aanbod
Toewijzingen beschrijven tokenhoeveelheden, geen percentages van gelduitgaven.

Openbare voorverkoop in 15 fasen

De totale voorverkooplimiet is 20 miljard tokens, met prijzen over 15 fasen. Elke fase heeft geen aparte basishoeveelheid of tokenlimiet; het totale restant wordt bijgehouden. Tien dagen per fase en 150 dagen in totaal zijn planningsaannames. Exacte begin- en overgangstijden, sluiting bij uitverkoop en de behandeling van resterende tokens worden vóór opening aangekondigd.

FasePrijs per token · USDVeronderstelde duur
01$0.000500Elk 10 dagen
02$0.000700Elk 10 dagen
03$0.000900Elk 10 dagen
04$0.001100Elk 10 dagen
05$0.001300Elk 10 dagen
06$0.001500Elk 10 dagen
07$0.001800Elk 10 dagen
08$0.002100Elk 10 dagen
09$0.002400Elk 10 dagen
10$0.002700Elk 10 dagen
11$0.003100Elk 10 dagen
12$0.003300Elk 10 dagen
13$0.003500Elk 10 dagen
14$0.003700Elk 10 dagen
15$0.003900Elk 10 dagen

Financiering, liquiditeit en verdeling

50 miljoen Amerikaanse dollar is een financieringsdoel. De werkelijke opbrengst is de som van de in elke fase verkochte tokens maal de bijbehorende prijs; het doel wordt niet automatisch gehaald. Alle 20 miljard tokens verkopen tegen $0,000500 levert 10 miljoen dollar op; tegen gemiddeld $0,002500 is dat 50 miljoen; tegen $0,003900 is dat 78 miljoen. Dit zijn berekeningen vóór kosten en belastingen, geen verkoopprognoses.

Toewijzing is niet hetzelfde als direct circulerende voorraad. Blokkeringen en vrijgaveschema's voor kopers, team en bedrijfsvoering, betaalmiddelen, omrekenregels, mislukte transacties, terugbetalingen en claimvoorwaarden moeten vóór aankoop worden gepubliceerd. De 7,5 miljard liquiditeitstokens vereisen ook gekoppelde activa, startfinanciering, beheeradressen en blokkeringsvoorwaarden. Een DEX-lancering en het aanvragen van CEX-beoordeling garanderen geen goedkeuring voor notering of een prijs.

Staking, verwijzingen en verbranding

De 2 miljard tokens voor stakingbeloningen en 500 miljoen voor verwijzingsbeloningen zijn eindige budgetten. Tarieven, blokkeringen, vroege opnames, behandeling van uitgeputte budgetten, geldige verwijzingen, annuleringen, preventie van zelfverwijzing en uitbetalingsvoorwaarden moeten vóór activering vaststaan. Er is geen aparte verbrandingstoewijzing. Terugkoop en gedeeltelijke verbranding kunnen worden overwogen na beoordeling van de operationele draagkracht en beloningsreserves; er wordt geen automatisch verbrandingspercentage of terugkerende terugkoop beloofd.

06

Roadmap

De roadmap beheert spelontwikkeling naast de voorbereiding van de token en diensten. Hij begint met controles van de Shiba-demo en breidt uit naar bazen en kerkers, vervolgens seizoenen, gilden en belegeringen. Uitgifte, verkoop, verdeling en ruil worden elk pas na hun eigen verificatie geopend.

De onderstaande kwartalen en voortgang volgen de door de beheerder onderhouden openbare roadmap. Kwartalen zijn doelen, geen gegarandeerde oplevertermijnen. De voorverkoop gaat uit van 15 fasen van 10 dagen; de werkelijke startdatum en wijzigingen worden afzonderlijk aangekondigd.

SpelToken en diensten
K4 2026In uitvoering

Legioen verzamelen

  • Wereld en personages onthullenIn uitvoering
  • Officiële site en communityIn uitvoering
  • Meme-werkplaats en whitepaperIn uitvoering
K4 2026Gepland

Klaar voor de mars

  • Token en verdeling controlerenGepland
  • Aankoop en levering testenGepland
  • Beveiliging toetsen en voorwaarden delenGepland
K4 2026 → K2 2027Gepland

Openbare voorverkoop

  • 15 fasen × 10 dagen · 150 dagenGepland
  • Aankopen en verwijzingen beherenGepland
  • Ontwikkelupdates en verhalenreeksenGepland
K1–K2 2027Gepland

Veldtraining

  • Spelbèta voor pc en mobielGepland
  • 15 bazen en kerkers in fasenGepland
  • Goudbeloningen en misbruikcontrole testenGepland
K2 2027Gepland

Marktlancering

  • Tokens leveren na de verkoopGepland
  • DEX-handel en spelgoud omwisselenGepland
  • Staking beschikbaar makenGepland
K3–K4 2027Gepland

Legioen uitbreiden

  • Seizoenen, gilden en belegeringenGepland
  • Meer communitytoolsGepland
  • Beoordeling voor CEX-notering nastrevenGepland

Streefplanning · Handel na afloop van de verkoop en de controles.

07

Veiligheid en beleid

Controles voor de lancering en risico's

Een lancering op het Solana-mainnet wordt voorbereid. De werkelijke uitgifte, de voorraad van 50 miljard, mint- en bevriezingsbevoegdheden en beheeradressen moeten aan de hand van het mintadres en on-chaingegevens worden gecontroleerd. Beschouw uitgifte of ingetrokken bevoegdheden niet als voltooid voordat bewijs is gepubliceerd. Een handtekening voor walletaanmelding is geen betalingsgoedkeuring.

Uitgifte, verkoop, verdeling, staking en ruil vereisen afzonderlijke verificatie. Gepubliceerd bewijs moet implementatieadressen, codeversies, onderzoeksomvang, bevindingen en herstelmaatregelen, en controles van echte transacties benoemen. Publicatie van deze whitepaper betekent niet dat een externe audit is afgerond.

Memetokens kennen risico's van sterke prijsschommelingen, totaal verlies, beperkte liquiditeit, ontwikkelvertragingen en storingen in wallets, smart contracts en infrastructuur. Beloningen zijn eindig; goud is geen contant geld of gegarandeerd rendement. Beursnoteringen, alle geplande spelfuncties en streefdata zijn niet gegarandeerd.

De exploitant, contactgegevens, toegestane regio's en leeftijden, gegevensbewaring en -verwijdering, gebruiksvoorwaarden en verkoopvoorwaarden moeten in de betreffende documenten definitief worden vastgesteld. Officiële kanalen en wijzigingslogboeken melden belangrijke updates. De webtekst ondersteunt 24 talen; PDF's vermelden hun taal, versie en peildatum.

Solana-mintadresNog niet gepubliceerd.

Dit document beschrijft het projectontwerp en de voorbereidingsstatus. Het kondigt geen opening van aankopen of goudruil aan en garandeert geen rendement.